Google Mesa
 
 
 

Hakkımızda

MESA TEKNOLOJİ KURUMSAL

Mesa Teknoloji Türkiye’de teknoloji ürünleri ve ilgili tedarik zinciri yönetim hizmetleri alanında lider bir tedarikçidir. Mesa Teknoloji yüksek yenilikçilik seviyesi, profesyonel yönetim yaklaşımı ve gelişim stratejileriyle anılır.

Mesa Teknoloji, hizmet ve geniş ürün hizmet yelpazesi ile tedarikçiye ve tüketiciye hizmet vermekte olup bilişim teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik tüketim ürünleri, perakende ve internet perakendeciliği gibi geniş bir yelpazede müşterilerine ürün desteği sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Firmamızın temeli 1970 lere dayanmakla birlikte 2010 yılının ortasında başlayan AR-GE çalışmaları bize GÖLCÜK'te böyle bir yatırım için temel atma konusunda fikirler verdi.Şirket velileri ve tüm çalışanlarımız bu şehirde doğmuş, bu şehrin havasını soluyan insanlar olarak Gölcük'te ulusal firmalarla ve kalite konusunda daima yarışacak, hizmette ise öne çıkacak bir marka yaratmanın mutluluğu içersindeyiz.

Görevimiz
Mesa Teknoloji'nin görevi, bilişim teknolojisi tedarikçilerinin ve satıcılarının dünya klasmanında yer alan teknoloji çözümlerini maliyet etkin bir şekilde satabilmesi, sunabilmesi, tedarik edebilmesi ve destekleyebilmesi için gereken yüksek kalite hizmetler platformunu temin etmek en üst seviyeye çıkarmalarını sağlamaktır.